Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Widły vetter

Niemiecka firma Vetter no lider technologiczny rynku najczęściej psującej się części wózka widłowego – wideł. Widły są częściami, które podlegają najwyższym obciążeniom. W związku z tym ich jakość musi być odpowiednio wysoka. Nie trzeba więc udowadniać faktu, że to właśnie widły są najbardziej narażone na uszkodzenia. Stąd potrzeba stosowania najlepszych technologii produkcji tego elementu. Te właśnie cechy posiadają produkty firmy Vetter.Widły do wózków widłowych Vetter zapewniają długą bezpieczną pracę , oraz wszelkie dostępne udogodnienia podczas pracy wózkiem widłowym. Przykładowo :

  • Przedłużki wideł służą do transportu ładunków, które mogą być transportowane przy użyciu wideł. Przedłużki wideł w wersji zamkniętej służą do transportu ładunków, które mogą być transportowane
    przy użyciu wideł. W przypadku przedłużek wideł w wersji zamkniętej środek ciężkości ładunku nie musi być umieszczony w części przedłużek wideł, która wsparta jest widłami.
  • CargoSaverWidły z osłoną końcówek zapobiegają uszkodzeniu ładunku. Podnoszą bezpieczeństwo pracy,  dają oszczędność czasu i kosztów,  karton pozostaje nieuszkodzony, brak reklamacji, transportowane produkty pozostają czyste: brak rozlanych substancji, zgniecionej żywności itp. Zabezpieczenie pozwala usprawnić transport towarów, system testowany i użytkowany przez dużych i znanych producentów, podczas kontaktu z powierzchnią osłona końcówki wideł zmienia swoje położenie.
  • CamFork – Widły z kamerą ułatwiającą nawigację kierowcy podczas pracy z wózkiem widłowym – kamera zapewnia  optymalną widoczność  – nawet podczas transportu dużych ładunków lub wysokiego składowania, oraz  skuteczny załadunek i rozładunek – pionowe i poziome linie naprowadzające wyświetlają się na monitorze,  idealnie skoordynowanie z  monitorem, bezpieczne okablowanie ukryte w widłach i  brak wystających krawędzi. Ponadto kamera jest zgodna ze standardami dotyczącymi bezpieczeństwa, odporna na wstrząsy oraz warunki atmosferyczne.
  • Wielkogabarytowe BIGForks  –Firma Vetter specjalizuje się również w produkcji wielkogabartowych wideł do wózków widłowych. Spełniają one najwyzsze standardy technologiczne i posiadają certyfikaty Quality Management ISO 9001, oraz Eco Management ISO 14001
  • Magnetyczna osłona do wideł Magnetic Impact Protector zapewnia ładunkom doskonałą ochronę, szczególnie przy załadunku palet. Jest bardzo łatwa w montażu w używanych już widłach,  pozwala również  na elastyczne i uniwersalne stosowanie –  magnesy Impact Protector to tania i praktyczna ochrona.
Widły Vetter dzięki swej odporności na uszkodzenia, najnowszym technologiom, oraz atrakcyjnej cenie , stanowią najlepszą ofertę dla firm stosujących wózki widłowe w swojej firmie. Jakość wyraźnie zwycięża tu  z konkurencyjnymi produktami rodem z Chin lub Azji ,  a różnica w cenie bardzo szybko akumuluje się w postaci bezawaryjności, wytrzymałości na typowe uszkodzenia zarówno wideł, jak i towaru z jakim pracują.

 

 

 

Comments are closed.