Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ogrodzenia gabionowe – nowoczesny płot

Gabiony znane są przez ludzi od lat. Często używane były do umacniania skarp i brzegów rzek.  W krajach śródziemnomorskich i Niemczech używano gabionów podczas wojny jako zapory. Dzięki temu że są one bardzo stabilne i trwałe. Gabiony są bardzo masywne i szczelne, między innymi te cechy wyróżniały bardzo gabion.

W obecnych czasach człowiek odnalazł dla nich jeszcze jedną formę. Mogą służyć jako ogrodzenie – nazywane są ogrodzeniami gabionowymi. Są znane od niedawna w architekturze zewnętrznej, lecz już zdobywają popularność u miłośników naturalnych ozdób. Ogrodzenia gabionowe nie mają skomplikowanej budowy, są wykonane zaledwie z siatki i kamienia. Siatka wykonana jest z metalowego drutu. Wyróżniamy siatki z pojedynczym splotem i mocniejsze, i wytrzymalsze z podwójnym splotem. Metalowa siatka tworzy prostopadłościan do którego wsypywany jest kamień lub żwir. Materiały te w efekcie finalnym tworzą ogrodzenia gabionowe. Kosze szańcowe możemy modyfikować według własnych upodobań. Gabiony mogą posłużyć jako kwietniki. Co wyróżni twoje ogrodzenie gabionowe. Gabiony mają wiele zalet, dzięki którym wybierane są przez ludzi coraz częściej. Jeżeli chcesz aby twój ogród był oazą spokoju, gabion jest dźwiękoszczelny. Dzięki temu że jest wypełniony kamieniami o nieregularnym kształcie. Gabiony nie mają żadnych szczelin, co pozwoli ci na prywatność w twoim ogrodzie.

Ogrodzenia gabionowe poza tymi cechami są jeszcze EKOLOGICZNE. Kupując gabion troszczysz się o naszą planetę. Dzięki swej prostej budowie z pewnością będzie pasował i do twojego ogrodu.

REDHEN

Ogrodzenie gabionowe REDHEN to ekskluzywny sposób zabezpieczania nieruchomości. Skierowany do tych,  którzy chcą uczynić swoje otoczenie oryginalnym i wymagają najlepszych własności użytkowych.

Zalety praktyczne gabionów REDHEN:
1000x250x400

– trwałość,

– szybki montaż,

– odporność na wandalizm,

– nie  wymagają  konserwacji,

– wysoka izolacyjność akustyczna

Produkujemy gabiony ogrodzeniowe w ogromnej gamie wymiarów. Możliwe grubości ogrodzenia zaczynają się już od 15 cm, co umożliwia instalację w miejscach, w których każdy fragment przestrzeni jest cenny. Dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na zajęcie większej powierzchni polecamy potężniejsze kosze ogrodzeniowe, które sprawiają wrażenie jeszcze solidniejszych i lepiej izolują akustycznie.

Gabiony to wdzięczne tworzywo dla kreatywnych. Pytanie, czym wypełnić kosze, wywołało niejedną burzę mózgów i niejednokrotnie zakończyło się stworzeniem architektonicznego dzieła sztuki.

gabion redhen

REDHEN – KONTAKT

tel. +48 327 937 133

fax +48 32 278 64 65

e-mail: redhen@redhen.pl

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

biuro czynne od pn. do pt.

w godz. 7.30 – 15.30

REDHEN należy do:

CTH Jędrzejewski, Maj spółka jawna

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

NOWOŚĆ !

KUP GABIONY w SKLEPIE ONLINE ! w super atrakcyjnych cenach!

Gwarantujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego domu, korzystne rabaty i fachowe doradztwo.

Post Tagged with , ,
Comments are closed.