This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Meble pod zabudowę Knurów

 Zostań architektem swojej szafy !!!


U nas zamówisz niepowtarzalną szafę KOMANDOR !!!

  • Już przy pierwszej wizycie w naszym sklepie, z pomocą naszego konsultanta stworzysz swój własny projekt szafy.
  • Obliczysz wstępnie jej koszt, umówisz się na pomiar w domu, po którym poznasz całkowitą cenę stworzonego przez siebie projektu.
  • Po jego akceptacji pozostanie już jedynie montaż wymarzonej szafy w Twoim domu  proste prawda?

Spełniamy marzenia nie tylko senne w ciągu zaledwie 3 tygodni !!!
Wszystko to w naszym sklepie

MATERACEM: materace, łóżka, kołdry, poduszki oraz inne rzeczy do sypialni  , meble pod zabudowę Knurów ul. Jęczmienna 4, 

Lokalizacja – mapa Google


Pokaż Sklep www.MateraceM.pl na większej mapie

Porady montażowe:

* Sposób montażu zabudowy z drzwiami przesuwanymi zależy od zastosowanych elementów składowych. Na przykład ścianki boczne i wewnętrzne wolno stojące, półki, cokoły podłogi i sufitu łączy się ze sobą za pomocą trójkątnych łączników skręcanych wkrętami. Natomiast do mocowanie wyżej wymienionych elementów oraz torów jezdnych do ścian i stropów stosuje się kołki rozporowe. Najczęściej do ścian i stropów (podłoga, sufit) mocuje się ścianki wewnętrzne szafy, zaś poszczególne półki łączy się z tymi właśnie ściankami.

* Dobór wartości rozmieszczenia drążków wieszakowych uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Klienta związanych w rozmiarem używanej odzieży. Dla garniturów przeciętna wysokość pomiędzy drążkami wynosi od 1000 do 1200 mm, natomiast głębokość (od ściany tylnej) montowanego elementu nośnego wynosi od 250 do 300 mm

* Wykonanie zabudowy w narożniku pomieszczenia jest wykonalne jednak takie rozwiązanie wnętrza jest kłopotliwe do optymalnego wykorzystania zamkniętej przestrzeni. Jest to dobry pomysł w sytuacji gdzie zależy użytkownikowi bardziej na powierzchni pokoju niż na „pojemnej szafie”.

* Oferowane przez firmę KOMANDOR systemy wyposażone są w stopery, które utrudniają (szczególnie małemu dziecku) swobodne przesuwanie drzwi. Zdecydowanie skuteczniejszą metodą jest natomiast zamontowanie zamka, który  dostępny jest w systemie stalowym.

* Wykorzystywane w naszych zabudowach wypełnienia skrzydeł drzwi ze szkła mają zabezpieczenie w postaci tzw. bezpiecznej folii. Pozwala ona w przypadku uszkodzenia mechanicznego zabezpieczyć zbitą powierzchnie tworząc tzw. pajęczynę.

Wiecej na stronie producenta, lub podczas konsultacji z naszym specjalistą.

Kontakt  (32) 235-33-81 |   888 806 600 materace, poduszki, meble pod zabudowę Gliwice – materacem.pl

 

powiązane – czytaj również meble pod zabudowę komandor

Comments are closed.