This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Makijaż permanentny Gliwice

Makijaż trwały, niezmywalny okresowo to echo nowych technologii poprawy urody.  Dziś jego nazwa ewoluowała – makijaż permanentny Gliwice – gwarancja tony skuteczności i praktyczności za gram cierpienia i cierpliwości. Tak – podczas zabiegu zbliżonego do tatuażu, trzeba liczyć się z niewielkim przykrym odczuciem (by wykonać trwały makijaż, specjalistka musi wielokrotnie nakłuć skórę igłą, a nie każdy jest na to odporny) i dyskomfortem w pierwszym   okresie po zabiegu (czasem trzeba go powtórzyć w pewnych nieznacznych elementach po jakimś czasie ), oraz niewielkimi wyrzeczeniami (przed wykonaniem makijażu trwałego ust powinno się przez trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu przyjmować lek przeciw opryszczce, który  musi nam przepisać lekarz.)

ZALETY ZABIEGU

Makijaż permanentny reguluje między innymi  nierówne kontury (np. ust czy brwi), skutecznie niweluje asymetrię. Możemy nawet zatuszować odbarwienia na ciele , lub wyretuszować blizny i przebarwienia. tu jednak należy być uważnym, gdyż takie usługi oferują tylko niektóre, najlepsze gabinety.

ETAPY ZABIEGU

  • Pierwszy etap to odpowiednie przygotowanie przed zabiegiem. W tym celu należy stosować preparaty, dezynfekujące, pomagające usunąć martwe komórki, toksyny i oczyścić skórę dzięki czemu farbat się lepiej przyjmuje.
  • Drugi etap znieczulenie…
  • Trzeci etap wykonanie rysunku i dobór koloru.
  • Czwarty etap – konkretny zabieg makijaż permanentny.
  • Piąty etap – zakończenie zabiegu, czynności dezynfekujące i poddanie działaniu specjalnego aparatu regeneracyjnego.

Prawdy  kłopotliwe, ale naturalne:

Makijaż trwały powinno się wykonywać wyłącznie u specjalistów z certyfikatem. I to wyłącznie w renomowanym gabinecie. Wiadomo, że w pełni wykwalifikowany i doświadczony  specjalista  nie zrobi nam krzywdy, a użyte barwniki będą najlepszej jakości. By uniknąć nierównomiernego rozkładu kolorów na skórze, każdy zabieg przeprowadza się często w dwóch etapach. Po pierwszym na skórze powstają niestety strupki, które muszą się złuszczyć, a wtedy może się okazać, że kolor nierówno się rozłożył. W tym przypadku jakiś czas (najczęściej 2 tyg.) później robi się korektę. Jest to wliczone w cenę zabiegu. Wiele firm oferuje opisywaną usługę nie mając odpowiedniej technologii, wiedzy, doświadczenia …. Proszę starannie przyjrzeć się ewentualnemu usługodawcy dla swojego zdrowia i bezpieczeństwa !

Dodatkowe informacje

  • Prawidłowo wykonany zabieg jest czasochłonny jak pozycjonowanie… 😉

Długi czas zabiegu świadczy o delikatności i dokładności jego wykonania, co dobrze świadczy o firmie oferującej usługę. Pigmentacja trwa około 1-2 godziny, wraz z rysunkiem i znieczuleniem może wydłużyć się do 3 – 4  godzin.

  • Makijaż permanentny może utrzymać  się w zależności od typu i kolorytu skóry nawet do 5 lat!!!  Gdy skóra z makijażem zacznie być bledsza,  może zostać w każdej chwili na nowo zabarwiona,  lub można podjąć decyzję o zupełnie nowym, indywidualnie dopasowanym wizerunkiem.
  • Wygląd w mgnieniu oka wydatnie poprawia nasze samopoczucie! 
  • 6 tygodni po zabiegu powinno się wykonać dopigmentowanie , które wzmocni kolor i utrwali efekty zabiegu. W przypadku rezygnacji z zabiegu dopigmentowania lub nie dotrzymania terminu 6 tygodni gabinet nie daje gwarancji za trwałość makijażu.

 

Comments are closed.