Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kasacja starych pojazdów

Zawiozłem moje zepsute auto do kolegi mechanika. Powiedział że koszt naprawy przekroczy 500zł, bo większość części jest do wymiany, jednym słowem samochód nadaję się do kasacji aut. Postanowiłem poszukać takiej firmy w internecie. Jednak mój przyjaciel polecił mi firmę METAL-BAT. Korzystał już z ich usług…

MetalBat – kasacja aut Kraków

Autozłom Kraków , lub jak wolicie autozłomowanie – centrum kasacji samochodów ma swoje miejsce w Jordanowie przy ulicy 3 Maja 67, a najszybciej Skontaktujesz się z nią telefonicznie – Zadzwoń     18 26 74 076,     lub     502 412 405

Jest to najlepsza firma zajmująca się kasacja pojazdów w Polsce. Postanowiłem udać się do nich z moim „wstępnie skasowanym” autem (jak sie później dowiedziałem – to nie jest potrzebne – METAL-BAT we własnym zakresie jedzie do klienta i odwozi pojazd ). Firma powiedziała że bez problemowo odkupi mój pojazd ( prowadzi skup samochodów powypadkowych ) i zezłomuje go. Przyjmują także powypadkowe, których stan techniczny po kolizji przekroczył wartość pojazdu i ubezpieczenie nie jest wstanie pokryć wszystkich kosztów naprawy. I znowu  pomoże ci firma specjalizująca się w kasacja pojazdów.
Złomowanie możemy opisać w kilku krokach. W pierwszym etapie pojazd jest formalnie wycofywany z użytku. Po tym pojazd jest rozbierany na części które są klasyfikowane na zdatne do dalszego użytku i niezdatne do używania. Zbędne elementy auta poddane są utylizacji.
Jeżeli widzisz że auto twojego sąsiada stoi rozwalone rok pod klatką schodową, a on niema kasy na naprawę, poleć mu kasacja pojazdów. Z pewnością na tym nie straci, a nawet zyska pieniądze ,  które będzie mógł dołożyć do kupna  sprawnego technicznie samochodu. Masz problem – Pamiętaj o firmie Metal-Bat !

——————–

PAMIĘTAJ  – Punkty zbierania pojazdów i stacje demontażu mają obowiązek przyjąć każdy pojazd wycofany z eksploatacji, któryposiada nadany przez producenta numer VIN (unikalny 17 elementowy numer identyfikacyjny pojazdu złożony z cyfr i liter), numer nadwozia, podwozia lub ramy.

Comments are closed.