Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

CRM online dla firm

Na dzień dzisiejszy na rynku polskim istnieje wiele internetowych systemów zarządzania firmą (online) . Prym wśród nich wiedzie ESME – program napisany pod nadzorem właścicieli spółki CTP Polska, posiadających długoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym i gospodarczym, zdobyte zarówno w dużych korporacjach międzynarodowych, jak i we własnych firmach doradczych.  ESME posiada wszystkie istotne dla biura funkcjonalności połączone przez jeden spójny mechanizm informatyczny, a co za tym idzie jego obsługa jest prosta i w dużej mierze intuicyjna. Największą korzyścią oferowanego produktu jest bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz możliwość korzystania z oprogramowania z każdego urządzenia i miejsca na świecie. CO ZYSKUJESZ ?

Zarządzanie - CRM, System CRM, esme, Systemy CRM, CRM onlineCzas pracy - CRM, System CRM, esme, Systemy CRM, CRM onlineRozliczanie projektów - CRM, System CRM, esme, Systemy CRM, CRM onlineGeneracja faktur - CRM, System CRM, esme, Systemy CRM, CRM online

CRM online  esme jest dedykowanym oprogramowaniem działającym w internecie, z którego mogą korzystać doradcy podatkowi, biura rachunkowe, biura biegłych rewidentów, jak również kancelarie prawne i inne osoby, które prowadzą firmy i doradzają profesjonalnie swoim klientów w różnych dziedzinach.Oto jego podstawowe funkcje:

Komunikacja z klientami

Możliwość wysyłania korespondencji związanej z projektem do klientów bezpośrednio z poziomu systemu, dzięki czemu gromadzisz wszelkie informacje w jednym miejscu.

Rozliczanie projektów

System gromadzi informację o czasie jaki spędzasz Ty i Twoi pracownicy nad projektami. System wylicza kwoty należne od klientów, rentowność projektów oraz umożliwia generowanie faktur.

Kalendarz i zarządzanie czasem

Planowanie zadań do realizacji, spotkań i współdzielenie tych informacji ze współpracownikami, przypisywanie zadań do projektów i klientów.

Baza Twoich klientów

Baza informacji o Twoich klientach w jednym miejscu. Ewidencja pocztowa, FAX, e-mail, dokumenty, notatki, dostępne dla Ciebie i Twoich pracowników online.

Baza wiedzy i dokumenty

Baza ważnych plików, wzory umów i pism, baza aktów prawnych. Udostępnianie dokumentów przez pracowników dla pozostałych współpracowników w firmie.

Panel Administracyjny

Baza i struktura pracowników i współpracowników Twojej firmy, dekretacje kosztów działalności i kosztów pracy, uprawnienia pracownicze, raporty , cenniki usług.

e-projekcje, projekcje, finansowe

Więcej  w serwisie ESME.PL
Post Tagged with , ,
Comments are closed.